Hürriyet Gazetesi'ne Seri İlan Ver
İnternetten istanbul baskısına seri ilan vermek için tıklayınız

Seri ilanlar kelime fiyat tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Türkiye'nin en büyük en etkili en çok okunan gazetesi Hürriyet Gazetesinde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında seri ilan verebilirsiniz:

Eleman İlanı
Gazetenin Türkiye ve Bölge eklerine Eleman İlanı, HürriyetIK gazetesine Eleman İlanı

Emlak ilanı
Satılık veya Kiralık ev, işyeri, yazlık, arsa, gayrimenkul, konut, devremülk ilanı

Vasıta ilanı
Satılık veya Kiralık araba, iş makinesi, kamyon, otobüs, minubüs, motosiklet ilanı

Sosyal İlan

Doğum Vefat Anma Başsağlığı Teşekkür İlanı

Kayıp ilanı / Nakliye İlanı / Ders Verenler İlanı / Satılık eşya ilanları / Eşya arayanlar


kategorilerinde ilan vermek istiyorsanız, hemen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın.

Türkiye Baskısı ve İstanbul baskısı için

İSTANBUL BÜRO
:
Tel: 0212 677 04 76 - 677 04 88
Yetkili Kişi: Melike SÖNMEZ (Seri İlanlar Müdürü)

Çukurova bölgesindeki ana gazete ve bölge gazetesine ilan vermek için

ADANA BÜRO
:
Tel: 0322 458 62 28 - 458 62 29
Yetkili Kişi: Sibel Kırdan ERKOVAN

Ege bölgesindeki ana gazete ve bölge gazetesine ilan vermek için

İZMİR BÜRO
:
Tel: 0232 488 65 00
Yetkili Kişi: Fedai ÜNAL

İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesindeki ana gazete ve eklerine ilan vermek için

ANKARA BÜRO
:
Tel: 0312 207 03 00
Yetkili Kişi: Zeynep KARATAŞ

Bursa bölge ekine ilan vermek için

BURSA BÜRO
:
Tel: 0224 220 76 00
Yetkili Kişi: Tülay ÖZTÜRK

Akdeniz bölgesindeki ana gazete ve bölge gazetesine ilan vermek için

ANTALYA BÜRO
:
Tel: 0242 340 38 38
Yetkili kişi: Sermin MERT

Eposta:seriilan@hurriyet.com.tr

HurriyetEmlak.com 'a ilan ver.

Ücretsiz Konut proje arsa işyeri villa apartman devremülk kiralık veya satılık ilan vermek için tıklayınız.

Kurumsal sınırısız ilan hakkına sahip kurumsal paket satın almak için tıklayınız

Hurriyetemlak.com iletişim numarası
:
0212 381 31 50
E-posta : bilgi@hurriyetemlak.com

Hurriyetoto.com 'a ilan ver

Ücretsiz sahibinden ya da galeriden sıfır km. veya ikinci el otomobil ticari araç ilanı vermek için tıklayınız.

Hurriyetoto.com iletişim numarası
:
0212 381 31 60
E-posta : bilgi@hurriyetoto.com

Yenibiris.com 'a ilan ver.

Her gün milyonlarca kişinin iş aradığı, eleman bulduğu Türkiye'nin en güçlü ve nitelikli IK ve Kariyer sitesi Yenibiris.com'da şirketinize kolayca elaman bulabilirsiniz. Hem ilan verip hem de geniş cv havuzundan yararlanabilirsiniz. Hemen üye olun 15 milyonu aşkın özgeçmiş havuzu bulunan Yenibiris.com'da aradığınız elemanı bulun.

İLETİŞİM

Ankara
:
(0312) 207 02 87 / ankara@yenibiris.com
Antalya
:
(0242) 340 38 14 / akdeniz@yenibiris.com
Bursa
:
(0224) 252 60 50 / marmara@yenibiris.com
Trakya
:
(0212) 251 85 70-222 / trakya@yenibiris.com
Ege
:
(0232) 464 15 52 / ege@yenibiris.com
Adana
:
(0322) 346 79 71 / adana@yenibiris.com
İstanbul
:
(0212) 251 85 70-222 / istanbul@yenibiris.com
Kocaeli
:
(0262) 311 39 00 / kocaeli@yenibiris.com
Konya
:
(0332) 235 36 75 / konya@yenibiris.com
Gaziantep
:
(0342) 323 07 72-73 / gaziantep@yenibiris.com
Kayseri
:
(0352) 220 28 28 / kayseri@yenibiris.com